• XIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

• Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (następca prawnym Agencji Nieruchomości Rolnych). Od 2018 roku współorganizatorem jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Partnerem strategicznym Konkursu jest Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Cel konkursu

Promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych

Honorowy Patronat

• Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

• Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
            • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
            • Agencja Nieruchomości Rolnych
            • Państwowa Inspekcja Pracy

regulamin.pdf

Ważne terminy:

• 23.04.2021 r. – upływa termin zgłaszania udziału w Konkursie
            • 25.06.2021 r. – zakończenie etapu wojewódzkiego Konkursu

lipiec – sierpień 2021 r. - wizytacja gospodarstw finałowych (termin uzależniony jest od sytuacji epidemicznej w kraju).

• Rozstrzygnięcie konkursu na matematyczną pisankę

• Zakończył się konkurs na najpiękniejszą i najciekawszą pisankę matematyczną.  Technika wykonania pisanek była dowolna. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaprezentowali różne techniki twórcze: były pisanki malowane, oklejane kolorowymi cekinami oraz filcem.

Laureaci konkursu to:

Antek Świnoga 4a, Gabriela Gipsiak 5a,  Kowalczyk Julia 6a,  Viktoriia Mykhailova, 4aLeśniak Aleksander 4a, Domańska Jagoda 4b,  Amelia Banaszek 5b, Walczak Weronika 7b, Sękulski Huber 7b, Szymańczak Wiktoria 7b.

• Komunikat

• Edukacja – uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego uczą się zdalnie.

• ZBIERAJ KILOMETRY

• Drodzy Uczniowie zachęcamy Was do udziału w projekcje szkolnym

pt. „ZBIERAJ KILOMETRY”.

W ramach powyższej inicjatywy zachęcamy uczniów klas III,IV,V,VI,VII,VIII do aktywnego spędzania czasu wolnego.

regulamin.docx