• BohaterON

• Największa kampania z zakresu edukacji historycznej w Polsce również w naszej szkole. 2b pod opieką pani Niny Mężyńskiej zaangażowała się w akcję BohaterON i wykonała przepiękne kartki dla powstańców

• II miejsce w Zawodach Powiatowych!

• Chłopcy  z VII i VIII klas reprezentowali naszą szkołę na Powiatowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych uzyskując II miejsce. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Nasi reprezentanci :

• Jankowski Sebastian VIIIa
            • Cichowski Maciej VIIIa
            • Turczyniak Jan VIIIb
            • Ciesielski Miłosz VIIIa
            • Bujnowski Szymon VIIIa
            • Szymański Filip VIIb
            • Kubański Jakub VIIa
            • Cieślak Aleksander VIIb
            • Mateńko Kacper VIIb
            • Ziąbski Rafał VIII a
          • "Z małych szkół w wielki świat"

• W ramach realizacji projektu "Z małych szkół w wielki świat" na terenie naszej placówki realizowane są następujące zajęcia:

• zajęcia wyrównawcze z matematyki,
            • zajęcia wyrównawcze z przyrody,
            • zajęcia wyrównawcze z geografii,
            • zajęcia wyrównawcze z fizyki,
            • zajęcia wyrównawcze z chemii,
            • zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego,
            • zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego,
            • zajęcia rozwijające z matematyki,
            • zajęcia rozwijające z przyrody,
            • zajęcia rozwijające z geografii,
            • zajęcia rozwijające z fizyki,
            • zajęcia rozwijające z chemii,
            • zajęcia rozwijające z języka angielskiego,
            • zajęcia rozwijające z języka niemieckiego,
            • zajęcia logopedyczne,
            • terapia pedagogiczna metodą ortograffiti,
            • indywidualne zajęcia psychologiczne,
            • zajęcia z programowania,
            • warsztaty kreatywności
            • warsztaty przedsiębiorczości.
          • Dzień chłopaka

• 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci chłopców. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci słodkiego co nieco. Poza tym chłopcy z klasy IV A  uczestniczyli w konkursie na najszybciej i najładniej zapleciony warkocz. Wzięli udział w przygotowanym specjalnie na tę okazję quizie. Klasy I-III SP również uroczyście obchodziły Dzień Chłopaka. Całe przedsięwzięcie okryte było wielką tajemnicą. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

• Upiększamy swoją klasę

• W miniony piątek (27.09.2019) po południu klasa VIb spotkała się aby upiększyć swoją pracownię matematyczną. Był to przykład doskonałej współpracy dzieci z rodzicami, przy której ciężko ocenić, kto miał większą frajdę. Okazuję się, że nie ma nic przyjemniejszego niż "pomazanie" szkolnych ścian. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i liczymy na więcej.