• SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

• WISKITKI  W  OBIEKTYWIE  DAWNIEJ I DZIŚ

W związku z nadaniem Wiskitkom praw miejskich, ogłaszamy konkurs fotograficzny, którego celem jest ukazanie piękna naszej Małej Ojczyzny.
                Organizatorem  konkursu  jest  Szkoła  Podstawowa w Wiskitkach, a patronem honorowym dyrektor szkoły.  Do udziału w nim zapraszamy wszystkich chętnych: uczniów, uczniów z rodzicami, mieszkańców Wiskitek i okolic.
                Zdjęcia konkursowe mają ukazywać Wiskitki i okolice Wiskitek – miejscowości Gminy Wiskitki. Autorzy zdjęć powinni pokazać w swych pracach ciekawe miejsca pod względem urbanistycznym, krajobrazowym lub historycznym. Zdjęcia mogą przedstawiać współczesność, albo nawiązywać  do przeszłości.

Wymagania konkursowe:
            * format zdjęć  A5 (połowa formatu A4),
            * może być wydruk komputerowy lub fotografia,
            * do konkursu nie przekazujemy zdjęć starych i cennych dla autora (prosimy o wykonanie odbitek).

Podczas typowania laureatów komisja konkursowa będzie brała pod uwagę: temat i sposób ukazania wybranego elementu.

* Konkurs rozpoczyna się 5 października, trwa cały miesiąc.
            * Prace należy przekazywać do p. Moniki Trzcińskiej do 9 listopada 2020 roku.
            * Uczestnik konkursu może przekazać dowolną ilość zdjęć.
            * Przypominamy, że fotografując wybrany obiekt, który nie należy do nas, musimy mieć zgodę jego właściciela  na wykonanie zdjęcia.
            * Przekazując zdjęcie komisji konkursowej, wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów  konkursowych (podpisany załącznik).
            * Zakładamy, że wszystkie prace (zdjęcia) zostaną wykorzystane w trakcie obchodów nadania Wiskitkom  praw miejskich i nie podlegają zwrotowi.
            * Każde zdjęcie musi być opisane – na kartce podajemy:
              imię i nazwisko autora/autorów, telefon kontaktowy, krótki opis sfotografowanego obiektu.

ZGODA_NA_PRZETWARZANIE_DANYCH_OSOBOWYCH.docx

ORGANIZATORZY  ZAPRASZAJĄ  DO  LICZNEGO UDZIAŁU W  KONKURSIE.

• Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wiskitkach uprzejmie informuje, że ze względu na remont drogi w Nowych Kozłowicach i Feliksowie autobusy szkolne mogą być opóźnione.

Za utrudnienia przepraszamy.