• 08.10.2021 r.

Szkolny konkurs plastyczny:

-dla uczniów klas I – III  „Mój ulubiony bohater książkowy”

-dla uczniów klas IV – VIII „Plakat zachęcający do czytania”

Konkurs będzie trwał od 08 do 26 października 2021 r.

Prace należy składać w bibliotece szkolnej lub u p. Doroty Szczepanik. O terminie rozstrzygnięcia konkursu i nagrodach, uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni przez Organizatorów. Prace uczniów zostaną ocenione przez Komisję szkolną powołaną przez nauczyciela bibliotekarza. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody.Najlepsze prace będzie można zobaczyć na wystawie pokonkursowej.

08.12.2021 r.

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nasza Szkoła uzyskała wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” przeznaczone na zakup nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej. W związku z tym zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc w stworzeniu listy zakupowej książek (autor, tytuł/ seria wydawnicza), które warto przeczytać i chcielibyście Państwo, by znalazły się w naszej bibliotece. Na Państwa propozycje czekam do 12 października 2021 r. Proszę przesyłać je poprzez dziennik elektroniczny.

Ewa Bogucka – nauczyciel bibliotekarz

07.10.2021 r.

Oferta fotograficzna MAWI FOTO:

Proponujemy pakiety zdjęć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Fotograf robi portret każdemu uczniowi. Z tych zdjęć składane jest zdjęcie klasowe  oraz inne produkty z danego pakietu.

Promocja polega na tym że jeden pakiet wybierany jest dla całej klasy.

Pakiet A jest w wersji z portretem lub z kalendarzem na ścianę.

Mogą państwo kupić cały pakiet lub wybrane produkty.

Mogą państwo zrezygnować z pakietu i wybrać zdjęcie klasowe tradycyjne, gdzie uczniowie stoją obok siebie.

Wybór dotyczy całej klasy