• DOWÓZ UCZNIÓW

    • Nowy rozkład jazdy autobusu szkolnego od 20 stycznia 2020 r.

      Rozklad.pdf

      autobus szkolnyPrzywozy

       

      Kierunek/Linia II p. Elżbieta Mitura

       

      1) Kurs:

      Wiskitki

      6.50

      Tomaszew

      7.00

      Łubno I

      7.05

      Sucha Żyrardowska

      7.10

      Łubno II

      7.13

      Sokule I

      7.17

      Sokule II

      7.19

      Wiskitki

      7.23

      Wiskitki

      7.30

      Działki

      7.33

      Działki

      7.35

      Wiskitki

      7.45

      Działki I

      7.25

      Działki II

      7.27

      Wiskitki

      7.45

       

       

       Kierunek/Linia III p. Grażyna Niemiec

       

       

      1) Kurs:

      Wiskitki

      7.10

      Nowy Drzewicz I

      7.15

      Stary Drzewicz

      7.17

      Oryszew

      7.19

      Podoryszew I

      7.22

      Duninopol I

      7.24

      Duninopol II

      7.25

      Nowy Oryszew

      7.30

      Oryszew Osada

      7.33

      Janówek

      7.34

      Nowy Oryszew I

      7.36

      Cyganka

      7.38

      Starowiskitki

      7.43

      Wiskitki

      7.49

       

       

      2) Kurs

      7.03

      Wiskitki

      Nowy Drzewicz II

      6.58

      Nowy Drzewicz I

      6.56

      Feliksów

      6.53

      Nowe Kozłowice II 6.51
      Nowe Kozłowice I 6.50

      Stare Kozłowice II

      6.45

      Stare Kozłowice

      6.43

      Zagródź

      6.41

      Wiskitki

      6.40

       

       

       

       

      Odwozy

      Kierunek II

       

      1)   Kurs                                              rożna obsługa

       

       

            Wiskitki

             15.10

            Działki I

             15.13

            Działki II

             15.15

            Sokule

             15.18

            Tomaszew

             15.23

            Łubno I

             15.28

            Łubno II

             15.30

            Sucha Żyrardowska 

             15.32

            Wiskitki

             16.00

       

      2)      Kurs                                       p. Elwira Majewska

      Wiskitki

      14.25

      Działki I

      14.28

      Działki II

      14.31

      Sokule

      14.34

      Tomaszew

      14.38

      Łubno I

      14.43

      Łubno II

      14.46

      Sucha Żyrardowska

      14.50

      Wiskitki

      15.03


       

      Kierunek III

       

      1,2,3) Kurs: Podstawówka                            p. Grażyna Niemiec

      Wiskitki

      12.35

      14.25

      15.10

      Zagródź

      12.40

      14.24

      15.14

      Stare Kozłowice

      12.42

      14.26

      15.16

      Stare Kozłowice

      12.44

      14.28

      15.18

      Nowe Kozłowice

      12.50

      14.35

      15.25

      Feliksów

      12.53

      14.37

      15.28

      Nowy Drzewicz I

      12.55

      14.39

      15.30

      Nowy Drzewicz II

      12.57

      14.41

      15.32

      Stary Drzewicz

      12.59

      14.43

      15.35

      Oryszew

      13.01

      14.45

      15.38

      Podoryszew I

      13.02

      14.47

      15.41

      Duninopol I

      13.03

      14.49

      15.43

      Duninopol II

      13.05

      14.51

      15.45

      Nowy Oryszew II

      13.11

      14.54

      15.49

      Oryszew Osada

      13.14

      14.48

      15.53

      Janówek

      13.15

      15.00

      15.55

      Nowy Oryszew I

      13.16

      15.02

      15.57

      Cyganka

      13.18

      15.04

      16.00

      Starowiskitki

      13.23

      -

      -

      Wiskitki

      13.30

      15.10

      16.15

       

      Odwozy

       

      Kursy od poniedziałku do piątku

                 1)      12.35- wyjazd (mały budynek SP w Wiskitkach przy kościele)

      12.40 Działki I

      12.47 Działki II

      12.57 Sokule I

      13.00 Sokule II

      13.02 Tomaszew I

      13.04 Tomaszew II

      13.09 Łubno I

      13.11 Łubno II

      13.13 Jesionka I

      13.25 Wiskitki

      Opiekun: p. Elwira Majewska

       

                 2)      13.30 wyjazd (duży budynek ul. Kościuszki i mały budynek SP w Wiskitkach Pl.Wolności)

                  13.35 Cyganka

      13.37 Nowy Oryszew I

      13.40 Janówek

      13.43 Oryszew Osada

      13.45 Nowy Oryszew II

      13.48 Duninopol I

      13.50 Duninopol II

      13.53 Podoryszew

      13.55 Oryszew

      13.58 Stary Drzewicz

      14.00 Nowy Drzewicz I

      14.03 Nowy Drzewicz II

      14.08 Feliksów

      14.11 Nowe Kozłowice I

      14.13 Nowe Kozłowice II

      14.30 Żyrardów

      Opiekun: p. Elżbieta Osial

       

       

       

       

       

    • brak danych