• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

W związku z niepokojącą prognozą pogody przewidywaną na 1 września, uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w przypadku złych warunków atmosferycznych odbędzie się w hali sportowej.

• Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Wiskitkach informuje, że szkoła nie będzie pośrednikiem w ubezpieczaniu dzieci w roku szkolnym 2020/2021. Obecnie ubezpieczenie NNW obowiązuje do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Decyzję o ubezpieczeniu dziecka podejmujecie Państwo indywidualnie i osobiście załatwiacie wszelkie formalności w wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Z wyrazami szacunku- Renata Budecka

• Podręcznik do religii

• W roku szkolnym 2020/2021 nadal obowiązują podręczniki do religii z wydawnictwa Świętego Wojciecha. Zmiany nastąpią w roku 2021/2022 wówczas decyzją biskupa wszyscy będziemy korzystali z wydawnictwa "Jedność".

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w siedzibie szkoły, przy ul. Kościuszki 25, dnia 1 września według porządku:

• godz. 9.00 klasy I-III
            • godz. 10.00 klasy IV-VI
            • godz. 11.00 klasy VII-VIII.

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego i ograniczenie zagrożenia epidemiologicznego.