• POMOC DLA POWODZIAN

•

Nasza szkoła włącza się w akcje pomocy dla powodzian. Do czwartku 19 września można przynosić do szkoły:

• art. spożywcze długoterminowe
            • art. chemiczne (np. kosmetyki+ art. higieniczne)
            • koce
            • wodę

Zachęcamy do włączenia się w pomoc.

Wszystkie przedmioty przynosimy do sekretariatu szkoły.

• Daj pluszaka dla dzieciaka

• Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Daj pluszaka dla dzieciaka". Zebrane maskotki 15 września zostały przekazane przez p. Mężyńską do miejsca zbiórki.  Powędrują one dalej w ręce małych pacjentów czterech warszawskich szpitali.

• Wycieczka do Julinka

• 11 września klasa 4a, 4b, 7a i 7b wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki Julinek. Park znajduje się na terenie dawnej bazy cyrkowej. Na obszarze 30 hektarów zlokalizowano szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży takie jak: park linowy, wesołe miasteczko, kolejka górska, tor tubingowy, mini golf, zjazdy na pontonach oraz kraina dmuchańców. Wyjazd miał na celu rozwijanie i doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integrację uczestników.

Zabawy i uśmiechów nie było końca! To był baaaaaardzo udany dzień!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• W poniedziałek, 2 września podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 w Szkole Podstawowej w Wiskitkach odbyło się oficjalne powitanie nowej pani dyrektor Anny Szlagi. W uroczystościach udział wziął Burmistrz Miasta i Gminy Wiskitki pan Rafał Mitura.

Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowy moment, pełen ekscytacji i oczekiwań. Po wakacyjnej przerwie, uczniowie wracają do szkół z nową energią, gotowi na kolejne wyzwania i przygody. To czas, kiedy szkolne korytarze znowu wypełniają się śmiechem, a sale lekcyjne stają się miejscem zdobywania wiedzy i rozwijania pasji.