Po wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w dniu 02.10.2023, w dniu dzisiejszym 20.10.2023 na małej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowych członków Rady Samorządu Uczniowskiego.
W obecności Pani Dyrektor odbyło się ślubowanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Pani Dyrektor przyjęła ślubowanie, a następnie podkreśliła jak wielka odpowiedzialność spoczywa na tych, którzy są reprezentantami całej społeczności szkolnej.
Przypominamy, w wyniku wyborów samorządowych zostali wybrani:
- Oliwia Romańczuk kl.8a na stanowisko Przewodniczącego SU,
- Maja Nikodem z kl. 8b na stanowisko Zastępcy Przewodniczącego SU,
- Zuzanna Wiśniewska z kl.5 a na stanowisko Sekretarza SU.
Opiekunem samorządu jest pani Małgorzata Jagiełło, a rzecznikiem praw ucznia pani Marika Szczepanik.