• Ostatni dzień karnawału

     • W ostatni dzień karnawału nasi uczniowie tradycyjnie pojawiają się w szkole w przebraniach. Przygotowane przez uczniów stroje zawsze wyróżniają się oryginalnością i klasą.

     • Wycieczka do "Mandorii"

     • 1 marca uczniowie klasy 5a wybrali się do tematycznego parku rozrywki –Mandoria w Rzgowie.

      Ten, otwarty w lipcu 2021 roku, obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuliśmy się, jakbyśmy przenieśli się w czasie. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

      Mandoria z pewnością jest miejscem niezwykłym, które zagwarantowało nam wspaniałą zabawę i masę niesamowitych emocji.

     • Rekrutacja 2022/2023

     • Od 1 marca 2022 r. rozpoczyna się rejestracja do przedszkoli i szkół podstawowych.

      Wzory dokumentów i regulamin rekrutacji znajduje się w zakładce "Uczniowie i rodzice".

     • „Powiedział mi Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” 

     •  

      Tłusty czwartek to najsłodszy dzień w roku. Rozpoczyna on ostatni tydzień karnawału. Jest doskonałą okazją, by skosztować przepysznych pączków i faworków. Tradycja mówi, że każdy z nas powinien tego dnia zjeść przynajmniej jednego, słodkiego pączka.W naszej szkole jak zwykle tłusty czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą. Wszyscy  uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili tłusty czwartek zgodnie z tradycją, kosztując przepysznych pączków. Pączki błyskawicznie znikały, co świadczy o tym, jak były pyszne!

      „Wszystkie diety dziś na boku, tłusty czwartek jest raz w roku!”

     • Powrót do nauki stacjonarnej

     • Podczas konferencji prasowej w środę, 9 lutego 2022 roku, minister edukacji i nauki, Przemysław Czarnek, poinformował, że nauka zdalna dobiegnie końca wcześniej, niż zapowiadał to resort edukacji. Minister ogłosił, że powrót do szkół w trybie nauki stacjonarnej uczniów z klas 5-8 oraz starszych roczników będzie możliwy już w poniedziałek 21 lutego br.

     • Komunikat

     • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

      od dnia 14 lutego rozpoczynamy II półrocze i pracujemy według nowego planu, który prześlą wychowawcy klas.

      Zmianie ulega również rozkład jazdy autobusu na trasie Drzewicz, Kozłowice, Wiskitki. Będzie on dostępny na stronie internetowej szkoły w drugim tygodniu ferii.

      Z poważaniem

      Renata Budecka- dyrektor szkoły

     • Nauka zdalna wraca do szkół.

      • Od czwartku, 27 stycznia, w trybie zdalnym będą się uczyli uczniowie klas V do VIII szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół średnich
      • Przedszkola, zerówki, a także klasy I-IV w szkołach podstawowych będą kontynuować naukę stacjonarną
      • Nauka zdalna w szkołach potrwa - jak zapowiedział minister edukacji - do końca ferii czyli do 27 lutego
     • Świadczenie 500 plus oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

     • Od 1 stycznia 2022 Zakład Ubezpieczeń Społecznych roku przyjmuje wnioski o Świadczenie 500 plus oraz RKO (Rodzinny Kapitał Opiekuńczy)

       

      Świadczenie 500+ przysługuje na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 roku życia.

      Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO) to finansowe wsparcie na każde dziecko w wieku od 12 do 35 miesiąca życia. 

      Świadczenia te są niezależne od dochodu rodziny. 

       

      Wnioski o świadczenie 500 + oraz RKO można składać tylko elektronicznie, np.  przez PUE, czyli  Platformę Usług Elektronicznych ZUS

      Na stronie internetowej www.zus.pl dostępne są wszelkie informacje i zasady przyznawania świadczeń 500+ i rodzinnego kapitału opiekuńczego

      Osoby, które wcześniej złożyły wnioski o świadczenie 500+ do urzędów miast i gmin za okres świadczeniowy do 31 maja 2022 r., nie muszą składać ich ponownie.

       

      Pomoc w sprawie świadczenia 500+ i RKO:

      ·       specjalna infolinia 22 290 55 00 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00),

      ·       mailowo cot@zus.pl

      ·       konsultacje i porady w sprawie świadczenia wychowawczego 500+

      ·       konsultacje i porady w sprawie kapitału opiekuńczego

       

      Łączę wyrazy szacunku

       Anna Piasecka

      koordynator ds. komunikacji

      społecznej i edukacji

     • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

     • W dniu 20 stycznia 2022 roku na hali sportowej w Wiskitkach zostały rozegrane Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu Miasta i Gminy Wiskitki. W rozgrywkach męskich uczestniczyły trzy zespoły, a w rozgrywkach żeńskich 4 drużyny. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. W powietrzu czuć było sportową rywalizację, gdzie każdy zespół marzył o wygranej. Po zaciekłych pojedynkach miano najlepszej szkoły w Mieście i Gminie Wiskitki, w obu kategoriach przypadło Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Wiskitkach. Nasza mała społeczność szkolna będzie reprezentować Gminę i Miasto Wiskitki w zawodach Powiatowych w Żyrardowie.

      Skład reprezentacji dziewcząt:

      Małgorzata Troszko

      Wiktoria Milewska

      Julia Mońka

      Oliwia Romańczuk

      Wiktoria Mońka

      Daria Gliszczyńska

      Aleksandra Leończyk

      Maja Nikodem

      Amelia Banaszek

      Nauczyciel prowadzący- Grzegorz Materski

       

      Skład reprezentacji chłopców:

      Marcel Trzciński

      Jakub Śnieg

      Maksym Jodłowski

      Maciej Koczara

      Kacper Materski

      Przemek Szwarc

      Jakub Gmurek

      Wiktor Milewski

      Nauczyciel prowadzący – Łukasz Janicki

      Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Wiskitki za powierzenie środków w ramach konkursu ofert na realizację zadań w obszarze piłki siatkowej, gdzie nasza młodzież uczestniczy w systematycznych zajęciach pozalekcyjnych.

      Ze sportowym pozdrowieniem

      Prezes ULKS VIS Wiskitki.Grzegorz Materski

     • Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

     • Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

      W tych dniach wszystkie wnuczęta składają serdeczne życzenia z okazji Święta Babci i Dziadka wręczając im laurki, kwiaty i własnoręcznie wykonane upominki.

      Nasi uczniowie postanowili uczcić to święto i wyrazić swoim Babciom i Dziadkom miłość, szacunek oraz podziękować im za trud, opiekę i czas, który dla nich poświęcają.

       

      Upominki od kl. 1a

      Upominki od kl. 3b

      Upomiki od kl. 3a

      Upominki od kl. 2b

     • Płatek śniegu na płycie CD

     • Zimowa, twórcza praca plastyczna klasy 2b z recyklingu, przedstawiająca płatki śnieguKażdy płatek śniegu jest inny i wyjątkowy! Płyty CD lśnią i błyszczą dodając im uroku:)

      W słoneczny dzień, gotowymi płatkami śniegu na płycie CD, można odbijać promienie słoneczne uzyskując fantastyczne "zajączki świetlne" o kształcie śnieżynek.

     • Detektyw Pozytywka - pomysł na pracę z lekturą

     • "Detektyw Pozytywka" - G. Kasdepke jest fantastyczną bazą wyjściową do ciekawych zajęć lekcyjnych, podzczas których wszyscy świetnie się bawią. Praca z tekstem wcale nie musi być nudna, jeśli połączy się ją z aktywnościami twórczymi, np. wyszukiwanie w książce fragmentów opisujących detektywa i jego biuro, aby z uzyskanych informacji stworzyć własny dokument pracy, wpisując najważniejsze informacje o Pozytywce. Uczniowie klasy 2b w czasie zajęć wykonali makietę jego biura. Tego typu działania dzieciaki uwielbiają. Powstały cudne prace.

     • Sprawozdanie z Mistrzostw Mazowsza Zachodniego w tenisie stołowym oraz piłce sitkowej

     • W dniu 29 i 30 października w hali sportowej w Wiskitkach przy ul. Kościuszki 25 zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Zachodniego w Tenisie Stołowym uczniów Szkół Podstawowych, w kategorii open oraz Mistrzostwa Mazowsza Zachodniego w Piłce Siatkowej dziewcząt . Realizacja powyższego zadania była sfinansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego.  Honorowy patronat nad mistrzostwami objął  Burmistrz Miasta i Gminy Wiskitki Rafał Mitura. W inauguracji wzięli udział następujący zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wiskitki Łukasz Boczkowski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Wiskitki Kamil Michalczyk, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wiskitkach Renata Budecka, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Wiskitkach Joanna Maciejska, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Wiskitkach Anna Szlaga. Organizatorem wydarzeń był Uczniowski Ludowy Klubu Sportowy VIS Wiskitki w osobach: Członek Zarządu oraz trener tenisa stołowego Dariusz Mitrowski, nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Janicki, Prezes Klubu oraz nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Materski.

      Wiskitki tenisem stoją.

      To było prawdziwe święto tenisa stołowego. W Mistrzostwach Mazowsza Zachodniego w Tenisie Stołowym wystąpili członkowie klubów sportowych z następujących miejscowości: Budek Piaseckich , Miedniewic oraz Miasta i Gminy Wiskitki. W kategorii szkół podstawowych  wystąpiło 25 dziewczynek oraz 28 chłopców. Mecze rozgrywane były systemem rosyjskim. Z budżetu Województwa Mazowieckiego zostały ufundowane atrakcyjne nagrody rzeczowe dla sześciu pierwszych miejsc w kat. dziewcząt i chłopców, puchary dla najlepszych oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.  Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci bufetu oraz ciepłego dania dla wszystkich zawodników.

      Klasyfikacja końcowa dziewcząt.

      1. miejsce              Oliwia Pałka                      – ULKS VIS Wiskitki
      2. miejsce              Maja Langa                       – ULKS VIS Wiskitki
      3. miejsce              Emilia Świniarska              – Budki Piaseckie
      4. miejsce              Milena Jarzyńska              – Budki Piaseckie
      5. miejsce              Emilia Rozmarynowska     – Budki Piaseckie
      6. miejsce              Wanesa Brejnak                – Budki Piaseckie
      7. miejsce              Oliwia Starosz                   – ULKS VIS Wiskitki
      8. miejsce              Weronika Walczak           – ULKS VIS Wiskitki
      9. miejsce              Wiktoria Ciećwierz            – ULKS VIS Wiskitki
      10. miejsce              Milena Słoniec                 – Budki Piaseckie
      11. miejsce              Wiktoria Popłońska          – ULKS VIS Wiskitki
      12. miejsce              Natalia Bartosiewicz        – ULKS VIS Wiskitki
      13. miejsce              Klara Buczyńska              – ULKS VIS Wiskitki
      14. miejsce              Julia Florczak                   – ULKS VIS Wiskitki
      15. miejsce              Marta Anyszkiewicz         – Budki Piaseckie
      16. miejsce              Julia Mońka                      – ULKS VIS Wiskitki
      17. miejsce              Zuzanna Jachimowicza   – Budki Piaseckie
      18. miejsce              Julia Kwiatkowska           – ULKS VIS Wiskitki
      19. miejsce              Małgorzata Troszko        – ULKS VIS Wiskitki
      20. miejsce              Zofia Maciejewska          – Budki Piaseckie
      21. miejsce              Michalina Buczyńska      – Budki Piaseckie
      22. miejsce              Wiktoria Milewska           – ULKS VIS Wiskitki
      23. miejsce              Wiktoria Jachimowicz     – Budki Piaseckie
      24. miejsce              Dominika Reczycka         – ULKS VIS Wiskitki
      25. miejsce              Maja Nikodem                 – ULKS VIS Wiskitki

      Klasyfikacja końcowa chłopców.

      1. miejsce                               Patryk Wojtak                    – ULKS VIS Wiskitki
      2. miejsce                               Maksymilian Czarnecki     – ULKS VIS Wiskitki
      3. miejsce                               Patryk Kamiński                – ULKS VIS Wiskitki
      4. miejsce                               Igor Pytlak                          – ULKS VIS Wiskitki
      5. miejsce                               Rafał Majewski                  – Miedniewice
      6. miejsce                               Michał Koczara                  – ULKS VIS Wiskitki
      7. miejsce                               Igor Krzysiak                      – Miedniewice
      8. miejsce                               Maciej Koczara                  – ULKS VIS Wiskitki
      9. miejsce                               Igor Leśniewicz                 – ULKS VIS Wiskitki
      10. miejsce                               Tobiasz Brejnak                – Budki Piaseckie
      11. miejsce                               Łukasz Matusik                – Miedniewice
      12. miejsce                               Bartłomiej Łapiński          – Miedniewice
      13. miejsce                               Wojciech Antończyk         – ULKS VIS Wiskitki
      14. miejsce                               Krystian Kokosiński          – ULKS VIS Wiskitki
      15. miejsce                               Hubert Sękulski               – ULKS VIS Wiskitki
      16. miejsce                               Piotr Matusik                    – Miedniewice
      17. miejsce                               Bartosz Brzeziński           – Budki Piaseckie
      18. miejsce                               Marek Lewandowski        – Budki Piaseckie
      19. miejsce                               Krystian Rutkowski          – Budki Piaseckie
      20. miejsce                               Adrian Bodych                  – ULKS VIS Wiskitki
      21. miejsce                               Bartosz Brzeziński            – Budki Piaseckie
      22. miejsce                               Iwo Borowiecki                 – ULKS VIS Wiskitki
      23. miejsce                               Wiktor Grochowski            – ULKS VIS Wiskitki
      24. miejsce                               Jakub Galski                      – Budki Piaseckie
      25. miejsce                               Igor Wolędziak                   – Budki Piaseckie
      26. miejsce                               Jakub Śnieg                      – ULKS VIS Wiskitki
      27. miejsce                               Tobiasz Wiśniewski            – ULKS VIS Wiskitki
      28. miejsce                               Marcel Trzciński               – ULKS VIS Wiskitki

      Klasyfikacja końcowa kat. open

      1. miejsce                               Leszek Szynkowski         – ULKS VIS Wiskitki
      2. miejsce                               Radosław Jurzyk              – Budki Piaseckie
      3. miejsce                               Artur Wiśniewski
      4. miejsce                               Andrzej Rybaczuk           – ULKS VIS Wiskitki
      5. miejsce                               Piotr Nowakowski           – ULKS VIS Wiskitki
      6. miejsce                               Jakub Kobos
      7. miejsce                               Łukasz Bednarek
      8. miejsce                               Adam Erman

        9. -12. miejsce     Paweł Majchrzak, Bartłomiej Klimbej, Oliwia Pałka, Marcin Stojak

       13. - 16. miejsce   Kamil Czartoryjski, Amelia Łaś, Dariusz Mitrowski, Jarek Skop,

       17. - 24. miejsce   Stefański Ryszard, Kamila Jaworska, Grzegorz Materski, Krzysztof Ostrowski, Stefański Marek, Wiktoria Starosz, Sebastian Kowalczyk, Szymon Wołowczyk      

           25. miejsce                               Filip Szymański

           26.  miejsce                             Jakub Kubański

       

       

      W Mistrzostwach Mazowsza Zachodniego w Piłce Siatkowej dziewcząt wzięły udział następujące zespoły:

      1. Uczniowski Klub Sportowy Rutki Płońsk             -trener  Igor Piotrowski
      2. Legia Warszawa                                                  -trener Kamil Jaszczak
      3. Uczniowski Klub Sportowy 7 Żyrardów               -trener Tomasz Nowakowski
      4. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy VIS Wiskitki- 2 zespoły-trenerzy Łukasz Janicki, Grzegorz Materski
      5. Zespół Szkół Nr3 Wiskitki                                    -trener Tomasz Nowakowski

      Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Rozegrano 15 meczy do dwóch wygranych setów. Podczas rywalizacji wyłoniono zawodnika MVP w każdym z zespołów. Atmosfera była gorąca, a doping płynący z trybun dodatkowo podgrzewał i tak niesamowite widowisko sportowe. Dla wszystkich zawodników zakupiono pamiątkowe medale, dla najlepszych atrakcyjne nagrody rzeczowe i puchary. Dla wszystkich zawodniczek został przygotowany bufet oraz ciepły posiłek. Całość zadania została pokryta z środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

      Klasyfikacja końcowa oraz zawodnicza MVP                                                    

      1. UKS Rutki Płońsk                           
      2. Amelia Pustoła                               
      3. ZS 3 Wiskitki                                     
      4. Gabryela Klem                                
      5. ULKS VIS Wiskitki A                       
      6. Maja Langa                                       
      7. Legia Warszawa                              
      8. Natalia Pieńkos                               
      9. ULKS VIS Wiskitki B                       
      10. Wiktoria Pecyna
      11. UKS 7 Żyrardów                              
      12. Michalina Adamaszek

       

      Składy zespołów

       

      UKS Rutki Płońsk

      1. Pustoła Amelia
      2. Mikołajczyk  Anna
      3. Ziemkiewicz Patrycja
      4. Krzemińska Małgorzata
      5. Jasińska Kinga
      6. Wolska Marta
      7. Żurańska Zuzanna
      8. Żurańska Magdalena
      9. Cichocka Maja
      10. Wiktowska Amelia

      ZS 3 Wiskitki

      1. Klem Gabriela
      2. Nowakowska  Wiktoria
      3. Schab Oliwia
      4. Paradowska Ania
      5. Noga Gabriela
      6. Mendza Ewa
      7. Bonikowska Maja
      8. Rybkowska  Gabriela
      9. Straszewska  Zuzanna
      10. Stawicka Wiktoria

      ULKS VIS Wiskitki A

      1. Maja Langa
      2. Małecka Laura
      3. Ciećwierz Wiktoria
      4. Darnowska Gabriela
      5. Starosz Oliwia
      6. Bartosiewicz Natalia
      7. Florczak Julka
      8. Kwaitkowska Julka

      Legia Warszawa

      1. Klaudia Szafirska
      2. Natalia Pieńkos 
      3. Marta Redlik
      4. Maja Rostkowska
      5. Antonina Domek
      6. Natalia Tomaszewska
      7.  Alicja Karolak
      8. Julia Wilkos
      9. Amelia Fornal
      10. Natalia Dębowska

      ULKS VIS Wiskitki B

      1. Kowalewska Jagoda
      2. Popłońska Wiktoria
      3. Brzezińska Patrycka
      4. Kurowska Gabrysia
      5. Czekaj Roksana
      6. Bujniewicza Anna
      7. Starosz Wiktoria
      8. Pecyna Wiktoria
      9. Stefankiewicz Zuzanna

      UKS Siódemka Żyrardów

      1. MiklaszwskaVanesa
      2. Szcześniak Nikola
      3. Miastowska Natalia
      4. Adamaszek Michalina
      5. Olczak Michalina
      6. Bączek Marta
      7. Majewska Ada
      8. Melon Patrycja
      9. Rauzer Katarzyna
      10. Listowska Magdalena

       

      ULKS VIS Wiskitki serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom powyższych dwóch wydarzeń, trenerom, władzą samorządowym, szkolnym i klubowym oraz rodzicom i sympatykom za udział w mistrzostwach. Całość zadania została pokryta z środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

      Pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 

     • Życzenia

     • "A gdy zabłyśnie gwiazda

      w błękitnej dalekości

      będziemy z sobą dzielić

      opłatek - chleb miłości.

      A łamiąc okruch biały,

      wśród nocy świętej ciszy,

      niech się serca nasze

      jak dzwony rozkołyszą."

       

      Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

      oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny

      w nadchodzącym Nowym Roku 2022

      życzą

      Dyrekcja, grono pedagogiczne

      oraz pracownicy szkoły

     • Wyniki konkursów

     • „Szkolny konkurs pięknego czytania wierszy patriotycznych o Polsce”,

      dla klas II – III ROZSTRZYGNIĘTY!!! 

      Zwycięzcy konkursu w poszczególnych klasach: 

      Klasa II a – Blanka Staszewska 

      Klasa II b – Gabriela Kowalczyk

      Klasa III a – Magda Olesińska

      Klasa III b – Julia Sosnowska

      Nagrody zwycięzcom zostały wręczone 17. 12. 2021 r.

      GRATULACJE!!!

       

      W ostatni piątek zostały również wręczone nagrody zwycięzcom Szkolnych konkursów plastycznych:

      "Mój ulubiony bohater książkowy", kl. I-III

      I miejsce - Wiktoria Suchojad kl. II b

      II miejsce - Blanka Staszewska kl. II a

      III miejsce - Liliana Bodych kl. I b

       

      "Plakat zachęcający do czytania", kl. IV - VIII

      I miejsce- Antoni Świnoga kl. V a

      II miejsce - Gabriela Gipsiak kl. VI a

      III miejsce - Wiktoria Rosner kl. VII a

      GRATULACJE!!!

     • Wyniki konkursu językowo-plastycznego „CHRISTMAS CARD 2021”

     • Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki  Szkolnego  Konkurs Językowo -  Plastycznego „CHRISTMAS CARD 2021” - VII edycja” adresowany do uczniów  w kategorii  klas I – III, IV-VI oraz VII-VIII.


      Celem konkursu było:

      • rozbudzenie zainteresowania nauką języka angielskiego,
      • promowanie nauki języka obcego,
      • kształcenie umiejętności plastycznych,
      • rozbudzenie zainteresowań językowych i umiejętności plastycznych oraz kreatywności.

        Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i   wyłoniła następujących zwycięzców:

       

      KATEGORIA KL. I-III

      1. Nikola Jaśpińska      kl. 3B,      Franciszek Szczypta   kl. 3A
      2. Blanka Staszewska  kl. 2A ,     Liwia Sobota                kl. 1A
      3. Maja Cuper               kl. 3A

      wyróżnienie – Oskar Adamczyk – Bury kl. 2B

       

      KATEGORIA KL. IV-VI

       

      1. Antoni Świnoga         kl. 5A,      Kacper Nowak         kl. 4A,   Zuzanna Drzewiecka   kl. 5B
      2. Jagoda Domańska    kl. 5B
      3. Natalia Włodarczyk    kl. 4B,      Franciszek Jagiełło kl. 5B

       

      KATEGORIA KL. VII-VIII

       

      1. Emil Szczypta       kl. 8B
      2. Agata Sienicka      kl. 8B
      3. Julia Kowalczyk    kl.7 A

       

      Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!


      Dziękujemy  za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

     • Wigilia klasowa

     • Boże Narodzenie to czas magiczny, niezwykle piękny, przepełniony ciepłem rodzinnym, radością, miłością.

      Przy wigilijnym stole zasiadamy nie tylko w gronie rodziny, ale również wśród kolegów z klasy i nauczycieli. Łamiemy się opłatkiem ze wszystkimi, a zatargi i antypatie idą w niepamięć.

      Od 15 do 17 grudnia w naszej szkole odbywały się wigilijne spotkania klasowe. Opłatek na stole, rodzinna atmosfera- to najkrótszy opis Wigilii, którą zorganizowano w naszej szkole.