Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy szóstych, którzy pod opieką p. Aleksandry Mońki, p. Doroty Orlińskiej, p. Doroty Mitrowskiej, p. Renaty Korman i p. Iwony Maciejewskiej przygotowali tegoroczne jasełka. Zaprezentowali je 19 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, zwierząt, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence.
Po występie głos zabrała pani wicedyrektor Anna Szlaga, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Odbyło się również wręczenie dyplomów w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną napisaną w języku angielskim.